The Sound Of Poland Logowanie  
TSOP PL > Produkty > Omówienie Produktów

Witamy w T.S.O.P.

 
Celem T.S.O.P. jest upowszechnianie polskiego idiomu brzmieniowego na całym świecie. Staramy się odnaleźć i opracować najbardziej oryginalne zjawiska muzyczne i dźwiękowe tak, abyś mógł je poznać i zastosować we własnych kompozycjach, używając naszych nowoczesnych bibliotek dźwięków i oprogramowania audio. Mamy nadzieję, że będą dla Ciebie nie tylko skutecznymi narzędziami, ale również nowymi punktami na dźwiękowej mapie świata.

files/TSOP PL/layout/img/commercials/B-11X_electro_series_badge_1-0.pngJako pierwsze, oddajemy w Twoje ręce produkty inspirowanych polskimi instrumentami elektronicznymi – dźwięki elektroniki z Europy Środkowej, który nigdy wcześniej nie były próbkowane. Polskie instrumenty elektroniczne nie mają wielkiej historii. Od lat 60-tych do 80-tych wyprodukowano zaledwie kilka modeli, które w swoim czasie nie podbiły rynków muzycznych Europy ani Świata, i nie były znane szerzej, niż w wąskim gronie krajowych muzyków.

Według informacji, które udało nam się zgromadzić, składane były według polskiego projektu, z polskich podzespołów elektronicznych, polskiego plastiku i miedzi, czemu zawdzięczają niepowtarzalną kolorację barwy. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że masz przed sobą dźwięki, których nigdy wcześniej nie słyszałeś – produkt przedziwnej kombinacji gospodarczego hamulca socjalizmu z marzeniami o osiągnięciu światowej jakości, pomysłowości z brakiem środków technicznych. Co więcej, mimo wielu lat, które upłynęły od wyprodukowania ostatniego egzemplarza, polskie instrumenty elektroniczne nie były dotychczas dostępne w formie profesjonalnej biblioteki cyfrowej. Tę lukę pragniemy wypełnić. Sądzimy, że dla osób które poszukują oryginalności na zatłoczonym rynku, udało nam się stworzyć atrakcyjną propozycję.

files/TSOP Common/layout/img/circuits_1_653x171.jpg